MÖBLER / Soffor / Soffa 13429348
nr 1342 9348
Soffa
"Minerva", teak, Peter Hvidt and Orla Mølgaard Nielsen. Längd: 190cm
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
4.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:48:21
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.600 kr
3.800 kr
4.000 kr
6
4.200 kr
6
4.400 kr
4.400 kr
6
4.400 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
6
5.000 kr
5.000 kr
6
5.000 kr (Budbetjänt)